gwiazda
Hot Kraj

GWIAZDA ,,Królowych życia” trafiła na stół operacyjny! Powodem jest…

Gwiazda ,,Królowych życia” trafiła na stół operacyjny. Powodem był ważny zabieg.

Gwiazda ,,Królowych życia” Jacek Wójcik trafił na stół operacyjny. Wszystko dzięki Dagmarze, jego przyjaciółce, która postanowiła postawić mężczyźnie ultimatum. Kaźmierska zagroziła bowiem, że zerwie z nim kontakt, jeżeli nie zdecyduje się na bardzo ważny zabieg. 

ZOBACZ TAKŻE: OSZUSTWA w Kuchennych Rewolucjach?! Padły mocne oskarżenia!

Jacek tuż obok Edzi jest najlepszym przyjacielem Dagmary Kaźmierskiej. Jak możemy dowiedzieć się z programu on i królowa życia znają się od wielu lat i spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Jacek towarzyszy Dagmarze we wszystkich najważniejszych, a także mniej ważnych chwilach życia. Razem podróżują, odpoczywają, a Jacek często pomaga Kaźmierskiej w prowadzeniu biznesu.

Dagmara postanowiła postawić przyjacielowi ultimatum. Powiedziała, że zerwie z nim kontakt, jeżeli nie zdecyduje się na ważny zabieg. Bardzo chciała, aby mężczyzna przestał pić. Kobieta uparcie twierdziła, że Jacek nadużywa alkoholu. Kaźmierska doszła do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie namówienie przyjaciela na zabieg wszczepienia wszywki alkoholowej.

Wszywka alkoholowa jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych farmakologicznych metod walki z alkoholizmem. Podaje się ją w postaci tabletek wszywanych pod skórę osoby uzależnionej. Substancja ma za zadanie uniemożliwiać rozkład alkoholu w organizmie, wywołując tym samym bardzo nieprzyjemne i uciążliwe reakcje i budując awersję osoby uzależnionej do wszelkich rodzajów alkoholu. 

W jednym z odcinków widzowie mogli obejrzeć wizytę Jacka u lekarza. Dagmara była bardzo zadowolona z decyzji przyjaciela jednak on – nie do końca.

– Zawsze robi to, co ja mu każę. Dopiero po chwili, bo czasem on trybi jak diesel w zimie, dopiero zatrybi po chwili, co on zrobił i jest tak rozdarty. – skomentowała Dagmara

 

zobaczcie sami:

 

fot: youtube

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.