miłość
Hot Kraj

Gwiazda M jak Miłość PRZEGRAŁA z chorobą! Odeszła…

Był jednym z najbardziej uwielbianych aktorów serialu „M jak miłość”. Niestety, przegrał walkę z chorobą. Gdy widzowie serialu dowiedzieli się o jego śmierci nie mogli się z tym pogodzić. Nikt nie był w stanie wyobrazić sobie jak serial będzie wyglądał bez niego. 

Aktor Witold Pyrkosz wcielał się w postać serialowego Lucjana 17 lat emisji serialu ,,M jak miłość”. Podczas wywiadów wielokrotnie podkreślał, że kocha swoją pracę na planie kultowej produkcji TVP. Osoby z którymi współpracował aktor wspominały go ciepło. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła zarówno fanami serialu jak i współpracownikami z planu. Na jego miejscu nie pojawił się żaden inny aktor w serialu, pan Witold Pyrkosz był jednym słowem – niezastąpiony.

 

ZOBACZ TAKŻE: Choroba DODY postępuje? Lekarze nie mają juz wątpliwości.

 

Aktor grał w wielu innych produkcjach, jednak największą sławę przyniósł mu właśnie serial ,,M jak Miłość”. Produkcja cieszy się ogromną oglądalnością pomimo tego, że jego emisja trwa już 20 lat! Pan Witold Pyrkosz dożył pięknego wieku 90 lat. Zmarł w wyniku zapalenia płuc.

 

Wstrząsające informacje o śmierci serialowego Lucjana obiegły Polskę chwilę później. Jego serialowa rodzina była jednak zupełnie nieświadoma co dzieje się ze stanem zdrowia aktora

,,Dzień przed zdjęciami otrzymałam telefon, że w scenariuszu pojawią się poprawki. Jak je zobaczyłam, okazało się, że nie będziemy mieć wspólnych scen z Witkiem. Pomyślałam, że pewnie jest przeziębiony i nie przyjdzie na plan” – relacjonowała po tragicznej wiadomości Teresa Lipowska, serialowa Babcia Basia. 

 

 

 

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.