Gwiazda polskiej muzyki BĘDZIE UCZYŁA ŚPIEWU SIOSTRY GODLEWSKIE! Artystka ocenia talent wokalny celebrytek i chce podjąć się OGROMNEGO WYZWANIA!

Popularność zdobyły w błyskawicznym tempie. Wystarczył krótki filmik na YouTube i internet zaczął wrzeć. Marzą o wielkiej karierze wokalnej. Czy się im to uda?

 

Dla niejednej osoby wielkim zaskoczeniem będzie wiadomość,  że Iwona Węgrowska chce im   pomóc w rozwijaniu talentu. Piosenkarka ogłosiła, że bardzo chętnie da im lekcje śpiewu.

W rozmowie z „Super Expressem” oceniła warunki wokalne celebrytek.

-Stękać przy śpiewaniu trzeba umieć profesjonalnie. Brzmi to jak jęki w łóżku i zabawy seksualne. Mają zbyt zmanierowany głos. To trudne do wyczyszczenia, ale jestem w stanie to zrobić. Śpiew to nie tylko pasja, ale też ciężka praca. Wystarczy jedna lekcja, bym stwierdziła, czy się do tego nadają – wyznała wokalistka.

 

Piosenkarka dodała również, że jest gotowa dać profesjonalne lekcje śpiewu siostrom Godlewskim. Ciekawe czy coś wyjdzie z tej współpracy?

Zobacz również: Godlewskie będę występowały NAGO w telewizji! OCIEKAJĄCY SEKSEM program już wkrótce! ZOBACZ VIDEO! Pikantna zapowiedź!

źródło:se.pl