walczy
Hot Kraj Rozrywka

GWIAZDA Tańca z Gwiazdami walczy o ŻYCIE! ,,Dowiedziałam się, że…”

Znana polska modelka walczy o zdrowie. Sandra Kubicka usłyszała okropną diagnozę o pogorszeniu swojego stanu zdrowia. Co dzieje się z piękną modelką?

Sandra Kubicka jest obecnie jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce. Kobieta swoją popularność zyskała dzięki programowi „Taniec z gwiazdami” w którym brała udział. Pomimo sukcesów zawodowych, ostatni rok nie był dla niej łaskawy. Kubicka w rozmowie Agnieszką Jastrzębską w „Dzień dobry TVN” zdradziła, że walczy o zdrowie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyszło NA JAW OSZUSTWO Zenka MARTYNIUKA! Chodzi o…

 

-,, Mam nadzieję, że ten nowy rok będzie zdrowszy niż poprzedni. 2019 był naprawdę ciężkim rokiem.  Jeszcze na sam koniec, przed ostatnim moim dniem w Polsce, dowiedziałam się, że mam guza. Nie mogłam się doczekać, aż ten rok się skończy” – zdradziła Sandra Kubicka.

 

Ponadto fotomodelka przyznała, że przez chorobę popadła w depresję. Przyznała, że w najgorszych chwilach nie miała wsparcia w rodzinie i znajomych. Kubicka w 2019 roku przeszła niesamowitą metamorfozę. Jednak dopiero teraz ujawniła, że spadek wagi i polepszenie wyglądu cery zawdzięcza skutecznemu leczeniu. Wcześniej zmagała się innym problemem zdrowotnym jakim był zespół policystycznych jajników. Modelka przytyła wówczas 17 kilogramów. Tamte czasy wspomina bardzo źle. 

 

,,Miałam na skórze bulwy i ropniaki, które bolały podczas nakładania makijażu na sesjach zdjęciowych. Sama nie miałam siły, nie miałam odpowiedzi na to wszystko. Dowiedziałam się, że są to policystyczne jajniki i zaczęłam z tym walczyć. To totalnie zmienia styl życia, trzeba zmienić jedzenie, przestałam ćwiczyć, tak jak zawsze ćwiczyłam, dwa razy dziennie byłam na siłowni, dowiedziałam się, że nie mogę tego robić. To mnie wytrąciło z równowagi.” – przyznaje Kubicka

 

Życzymy samych sukcesów ale przede wszystkim dużo zdrowia Sandrze!

 

 

 

https://www.instagram.com/p/B5LT9nkACS4/

 

źródło: dzień dobry TVN


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.