disco
Hot Kraj

Gwiazdor DISCO POLO został OJCEM! Podzielił się uroczym zdjęciem

Gwiazdor disco polo, ulubieniec polaków, przekazał swoim fanom bardzo radosną nowinę. Mężczyzna został ojcem! Podzielił się naprawdę uroczym zdjęciem na swoim Instagramie.

Wokalista disco polo nie wytrzymał!  Postanowił jeszcze przed przyjściem dziecka na świat poinformować fanów, że do grona jego rodziny za moment dołączy nowy członek. Na przyjście dziecka nie trzeba było długo czekać. Kilka godzin później poinformował, że maleństwo jest już na świecie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: PRZERAŻAJĄCA przepowiednia Jackowskiego. W 2020 r. dojdzie do…

 

Konrad Skolimowski, lepiej znany fanom muzyki tanecznej jako Skolim, a widzom TVP jako Patryk z serialu „Barwy Szczęścia”. Gwiazdor chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie, jak niecierpliwie wyczekuje swojego potomka. W poniedziałek, 6 stycznia wokalista przekazał informację, że niebawem będzie odbierał poród. Skolim nie rzucił słów na wiatr i już kilka godzin później pochwalił się synkiem. Mały chłopiec otrzymał imię Jaś, mierzy 60cm i waży nieco ponad 4kg. 

Minęło dosłownie kilka sekund, a internauci już zaczęli zamieszczać pod postem pierwsze gratulacje. Póki co gwiazdor nie znalazł jeszcze chwili aby podziękować swoim obserwatorom. Ale nic dziwnego, w końcu dopiero co został ojcem. 

 

O przyjściu na świat synka Skolim poinformował na Facebooku:

– Uwaga miasta i wioski. Narodził się Jaś Skolimowski – napisał na profilu

 

 

Fani od razu zaczęli komentować ciepło wpis gwiazdora:

,,Gratulacje Zdrowia dla Oli i Synka 👏🎉”
,,Gratulacje dla szczęśliwych i dumnych rodziców!”
,,Gratuluję synka. Zdrówka dla Mamy i maluszka” – czytamy w komentarzach
My również życzymy wszystkiego dobrego świeżo upieczonym rodzicom!
disco

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.