Istna demolka w LIDLU! Na co tym razem RZUCILI się KLIENCI ? (video)

Prawdziwe szaleństwo ogarnęło w sobotni poranek klientów sieci Lidl w  niemal całej Polsce. Tłumy gromadziły się przed sklepami długo przed ich otwarciem. Co przyciągnęło rzesze naszych rodaków tym razem? Sprawcą zamieszania były  kurtki termiczne w atrakcyjnej cenie, dla dorosłych, młodzieży i dzieci.

 

Ze względu na ograniczoną ilość towaru i jeszcze większą ilość chętnych na jego zakup Lidl przeżył prawdziwy najazd „Hunów”. Klienci walczyli se sobą zaciekle, nie obyło się bez wyzwisk i demolowania sklepów. Do dantejskich scen dochodziło w sklepach niemal w całej Polsce.

 

W sosnowieckim Lidlu sytuacja całkowicie wymknęła się spod kontroli. Ludzie niszczyli regały i szarpali się ze sobą. Interweniować musiała kierowniczka, która zagroziła klientom, że jeśli się nie uspokoją będzie zmuszona do zamknięcia sklepu.

 

Mimo zażartej walki część osób opuściła sklep z pustymi rękami. To nie pierwsza taka sytuacja, jaka miała miejsce w Lidlu. Każda większa promocja organizowana przez niemiecki dyskont wiąże się z  batalią o promocyjny towar i kompromitacją jej klientów na całą Polskę.

 

K.P źródła: onet.pl, fakt.pl, youtube.com