ziobro
Hot Kraj Sport

Jan Ziobro nie myśli o skokach. NIE UWIERZYSZ, czym się zajmuje!

15 stycznia, w skutek nieporozumień z Polskim Związkiem Narciarskim, jeden z lepszych skoczków naszej kadry, Jan Ziobro, zawiesił swoją karierę. Teraz, nawet nie myśli o powrocie do skoków narciarskich.

21 stycznia 2013 roku, Janek niespodziewanie wygrał zawody Pucharu Świata w Engelbergu, na drugi dzień, stanął na najniższym stopniu podium, wtedy zwyciężył Kamil Stoch. Kibice byli pod wrażeniem 22-latka. Później przyszedł kryzys, a na początku roku, Ziobro zawiesił swoją karierę i wylał masę pomyj i żali na PZN. Twierdził, że niektórzy zawodnicy są faworyzowani i on w tej szopce nie będzie brał udziału. Zabrakło cierpliwości, może również chłodnej głowy. Tak, czy tak, Janka już w Pucharze Świata nie oglądamy. Zajmuje się… lakiernictwem mebli.

– Ma swoją firmę, ludzi zatrudnionych, sam też pracuje fizycznie. Przytył może dwa czy trzy kilo, niewiele. Do tego sztabu szkoleniowego na pewno nie wróci. Raczej nic z tego nie będzie – mówi sędzia i trener, Edward Przybyła.

 

ZOBACZ:Noriaki Kasai jak wino. NIE UWIERZYSZ, jak DŁUGO chce kontynuować karierę!

 

Nie chciał wziąć udziału, nawet w Mistrzostwach Świata Mastersów w Szczyrku, więc raczej ciężko będzie namówić go, aby rzucił swoje meble i wznowił karierę. A szkoda…

źródło: wp.pl

fot. wikipedia.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.