Aktualności Hot Kraj Sport

Jan Ziobro rezygnuje ze skoków! „Chcą mnie zniszczyć!” „Jestem poniżany!” – VIDEO

Jan Ziobro, członek „brązowej” drużyny z  Mistrzostw Świata w Falun i zwycięzca zawodów Pucharu Świata w Engelbergu, zawiesza swoją karierę. Skoczek zamieścił na swoim Facebooku nagranie, w którym wyjaśnia powody takiej decyzji.

Podjąłem decyzję o zawieszeniu mojej kariery. To nie jest tak, że nie chcę skakać. To jest tak, że to kontynuowanie mojej kariery nie ma po prostu sensu, gdyż wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika– powiedział zawodnik. 

Wielokrotny uczestnik konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich wyznał, że na każdym kroku jest pomijany i poniżany. 

Ostatnią sytuacją, która uświadomiła mi już tak naprawdę, jak bardzo chce się mnie zniszczyć jako zawodnika, była sytuacja o wyborze ekipy, która ma jechać do Titisee-Neustadt na Puchar Kontynentalny. Skakaliśmy na skoczni w Zakopanym przed Sylwestrem. Oddawałem takie odległości w granicach 122, 125 może sześciu metrów. Kolega Andrzej Stękała, którego od razu przepraszam, nie odbierz tego źle, skakał w granicach 105-110 metrów. I ja niestety nie dostałem powołania – stwierdził Ziobro.

Szereg tych skandalicznych sytuacji jest nie do zaakceptowania– dodał skoczek, który zdecydował się na zawieszenie kariery. 

 

 

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.