mikke
Aktualności Hot Kraj

Janusz Korwin Mikke SUPERBOHATEREM?! Polityk URATOWAŁ…

Janusz Korwin Mikke pochwalił się na swoim profilu na Facebooku pewnym zdjęciem. Polityk twierdzi, że przeprowadził akcję ratunkową. Co tak właściwie się stało? 

Pan Janusz Korwin Mikke swoją sławę zdobył przede wszystkim dzięki kontrowersyjnym zachowaniom i wypowiedziom na arenie politycznej. Niejednokrotnie jego poglądy i przemówienia wzbudzały wielkie poruszenie w opinii publicznej i były głównym tematem dyskusji przez długie miesiące. Wielu Polaków w ogóle nie zgadza się z przekonaniami polityka. Ponadto, część z nich uważa nawet, że w ogóle nie powinien mieszać palców w polityce. Ostatnio opublikowane przez pana Korwina zdjęcie na Facebooku mogło być dla nich sporym zaskoczeniem.  Polityk pochwalił się niezwykłą akcją ratunkową, którą przeprowadził osobiście.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyszło NA JAW OSZUSTWO Zenka MARTYNIUKA! Chodzi o…

 

 

Post stał się prawdziwym hitem w sieci. Zdjęcie otrzymało ponad 16 tysięcy polubień i 618 osób udostępniło je dalej. Na fotografii widać Mikkego stojącego przy drabinie i trzymającego kota. Opis pod zdjęciem brzmi: ,,Nocna akcja ratowania nieznajomego kota uwięzionego na moim drzewie”.  Internautom od razu rzucił się w oczy strój polityka. Korwin ma na sobie charakterystyczną muchę i garnitur. Jak widać nawet wchodząc po drabinie, po to żeby ściągnąć kota, polityk chce wyglądać elegancko. Fani nie zawahali się tego skomentować w żartobliwy sposób: 

 

 

„Kocie poczekaj założę muchę i Cię uratuje 😂”

„Michał Araźny Ratując koty w środku nocy tez zawsze ubieram muchę niczym Batman pelerynę.” 

,, Nie każdy bohater nosi peleryne. Niektórzy wolą muchę” – czytamy w komentarzach
MIKKE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.