Hot

Jarosław Kaczyński ZOSTANIE PREMIEREM? Gowin zdradza: ,,niewątpliwie najważniejszy obecnie człowiek w polskiej polityce, czyli Jarosław Kaczyński…’’  

Jarosław Gowin nie ukrywa serii niepowodzeń, otwarcie mówi o gorszym okresie. Wicepremier w rozmowie z ,,Polska The Times’’ wskazał błędy w obecnych formacjach władzy.

 

„Pojawiła się w nas pewnie jakaś forma arogancji władzy, której sami nie zaważyliśmy. Być może gdzieś w podświadomości poluzowaliśmy rygory, które nas do tej pory spajały” – stwierdził wicepremier w rozmowie z ,,Polska The Times’’.

 

Gowin nie pominął również kwestii ustawy IPN i rodzącego się wokół nowelizacji zamieszania. „Ta sprawa wyraźnie pokazała, że wymiana informacji w rządzie nie zadziałała tak, jak powinna” – wyjaśnił.

 

„Na pewno jedną z przyczyn naszych kłopotów jest to, że jak wszystkie rządy w Polsce po ’89 r. mamy kłopot z resortowością w rządzie. Brakuje wystarczająco dobrej współpracy między poszczególnymi ministerstwami” – zaznaczył.

 

Najważniejszy człowiek naszego obozu, niewątpliwie najważniejszy obecnie człowiek w polskiej polityce, czyli Jarosław Kaczyński, nie pełni funkcji premiera’’ – czyżby Gowin sądził, że problemem w polskiej polityce jest fakt, że Jarosław Kaczyński nie pełni już funkcji premiera? Najwyraźniej tak, bo stwierdził również, że należy wrócić do tego tematu, w przypadku wygrania wyborów w 2019 roku.

 

 

Źródło: ,,Polska The Times’’.

Fot.: twitter

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.