Hot

Jedna z sióstr GODLEWSKICH spowodowała poważny WYPADEK! Jest w CIĘŻKIM STANIE!

Do groźnego wypadku doszło na ulicy Ząbkowskiej na warszawskiej Pradze. Rozpędzone audi niemal wpadło w barierki blokujące jezdnię, a następnie zderzyło się z innym pojazdem, omal nie taranując pobliskich przechodniów! Okazało się, że w aucie siedziała jedna sióstr Godlewskich. 

 

Na ulicy Ząbkowskiej odbywał się festiwal „Otwarta Ząbkowska”. Ruch na ulicy był zamknięty dla samochodów, za to całą szerokością jezdni przechadzały się setki ludzi. Tymczasem kierująca audi, która ze sporą szybkością zbliżała się do Ząbkowskiej zachowywała się tak, jakby nie widziała barierek rozstawionych w poprzek drogi. 

 

Gdy wreszcie zorientowała się, co jest grane, gwałtownie odbiła w bok. Jej samochód uderzył w toyotę wyjeżdżającą na skrzyżowanie, a następnie wbił się w narożnik najbliższego domu. Ludzie znajdujący się w pobliżu myśleli, że auto chce ich staranować i wpadli w panikę.  Na szczęście nikomu z postronnych nic się nie stało. 

 

Jak się okazało, za kierownicą rozbitego audi siedziała Monika G., znana szerzej jako Esmeralda. Jedna z sióstr Godlewskich, które próbują swych sił w show-biznesie. Świadkowie twierdzą, że czuć było od niej woń alkoholu, ale stan kobiety nie pozwolił na badanie alkomatem. Przewieziono ją do szpitala na Szaserów. Jednak krew pobrana do bada wyjaśni czy kobieta była trzeźwa w momencie wypadku. 

 

fakt.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.