MEGHAN
Hot Świat

Jest decyzja w sprawie Harrego i Meghan! Królowa Elżbieta postanowiła…

Królowa Elżbieta podjęła decyzję w sprawie księcia Harrego i księżnej Meghan. Czy oboje stracą swoje tytuły?

8 stycznia 2020 roku Meghan Markle i książę Harry wydali na Instagramie oficjalne oświadczenie. Zdradzili w nim, że podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Informacja ta rozwścieczyła królową Elżbietę oraz innych członków rodziny królewskiej. Królowa podjęła ostateczną decyzję w tej sprawie. Czy książę Harry wraz z żoną stracą swoje tytuły?

 

ZOBACZ TAKŻE: Harry i Meghan WYCOFUJĄ się z rodziny królewskiej! Jest oświadczenie!

 

Królowa Elżbieta zadecydowała co stanie się dalej z księciem Harrym i księżną Meghan. Według doniesień mediów rodzina królewska spotkała się w posiadłości Sandringham aby omówić dalsze losy członków rodziny. W spotkaniu wzięli udział: księżna Kate, książę William, książę Karol i książę Filip. Spotkanie zaplanowano na poniedziałek.

Z tej okazji do Sandringham ściągnięto specjalnie z Omanu księcia Karola, który brał tam udział w ceremonii kondolencyjnej po śmierci sułtana Qaboosa bin Saida Al Saida. Dołączyli  do niego książę William i księżna Kate oraz naturalnie królowa Elżbieta II i książę Filip. Księżna Meghan nie brała udziału w spotkaniu osobiście, a zadzwoniła w jego trakcie. Parę reprezentował książę Harry. Ponadto mężczyzna widział się z królową Elżbietą II pierwszy raz od ogłoszenia decyzji o odejściu z rodziny królewskiej. 

Na oficjalnej stronie rodziny królewskiej pojawiło się oświadczenie:

 

„Dziś moja rodzina przeprowadziła bardzo konstruktywną dyskusję na temat mojego wnuka i jego rodzinyMoja rodzina i ja całkowicie wspieramy decyzję Harry’ego i Meghan o zbudowaniu nowego życia, jako młoda rodzina. Choć wolelibyśmy, żeby pozostali członkami rodziny królewskiej pracującymi na pełen etat, szanujemy i rozumiemy ich potrzebę prowadzenia bardziej niezależnego życia rodzinnego, wciąż pozostając ważną częścią naszego klanu. Harry i Meghan wyrazili się jasno, że nie zamierzają korzystać z publicznych środków. Zostało postanowione, że Sussexowie będą spędzać czas zarówno w Kanadzie, jak i w Wielkiej Brytanii.”

 

 

źródło: royal.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.