Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Jeszcze większy SKANDAL W OPOLU!!! TVP ponownie zaskoczy?!!

54 Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpętał ogromną burzę. Po tym jak w środowisku muzycznym, rozeszła się wiadmość, jak Telewizja Polska traktuje artystów, muzycy postanowili wycofać się z imprezy.

Polityka polityką, a sztuka sztuką. Czy muzycy, muszą być  fanami TVP? Na to wychodzi. Bo ten, kto nie popiera PiSu, znowu może mieć problem z wystąpieniem na opolskiej scenie. I kto tu bardziej gwiazdorzy? Gwiazdy czy polityka?

Zeszłoroczne, nieprzyjemne doświadczenia doprowadziły władze Opola do wcześniejszych negocjacji w sprawie tegorocznego koncertu. Rozpoczęły się rozmowy opolskiego ratusza z TVP. Umowy nie zostały jeszcze podpisane. TVP nie jest jedynym podmiotem z którym dyskutują organizatorzy. Jest prawdopodobne, że tegoroczny festiwal obejrzymy w innej stacji. To by była dopiero awantura.

Jednym z postulatów prezydenta Opola jest warunek, że w tym roku na scenie wystąpią artyści, wyłaniani przez niezależne osoby ze świata kultury. Genialny pomysł! Przecież chodzi tutaj o muzykę i artyzm, a nie waśnie i spory. Centrum Informacji TVP na ten moment nie potwierdza żadnych negocjacji. W takim razie 55 Festiwal Polskiej Piosenki w TVN, a może Polsacie?

źródło: wyborcza.pl, Facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.