bieber
Hot Rozrywka Świat

JUSTIN BIEBER WALCZY O ŻYCIE! Lekarze zdiagnozowali u niego…

Justin Bieber to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych gwiazd sceny muzycznej. Ulubieniec zarówno nastolatków jak i osób dorosłych ma poważne problemy zdrowotne. O wszystkim poinofrmował na swoim Instagramie.

Justin Bieber na 5 lat przerwał swoją karierę. Niedawno wydał swój pierwszy singiel po tak długim czasie. Fani i hejterzy mieli różne wersje na wytłumaczenie jego nieobecności na scenie, ale zapewne nikt nie spodziewał się, że gwiazdor zmaga się z  tak poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Wokalista opublikował na Instagramie artykuł przekierowujący do wywiadu z „TZM” w którym poinformował, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. 25-latek choruje na boreliozę. Na dodatek wystąpił u niego poważny przypadek chronicznej mononukleozy.

 

ZOBACZ TAKŻE: TEN mężczyzna wziął ŚLUB z… kawałkiem KARTONU! Stało się to w…

 

Justin przyznał, że choroba wpłynęła negatywnie na jego skórę, funkcje mózgu, spowodowała spadek energii i pogorszenie się ogólnego stanu zdrowia.

,,Wszystko to będzie dokładnie wytłumaczone w serialu dokumentalnym, który zamieszczę wkrótce na YouTube” – zapowiedział młody gwiazdor.

„Podczas kiedy pełno ludzi powtarza, że Justin Bieber wygląda jak g***o, narkoman pod wpływem metamfetaminy (…) nie zdają sobie sprawy, że została u mnie zdiagnozowana borelioza, nie tylko ona, ale również poważny przypadek mononukleozy wpłynęły na moją skórę, mózg, funkcjonowanie, energię i zdrowie ogólne” – napisał pod opublikowanym na Instagramie  Bieber.

 

źródło: TMZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.