Aktualności Hot Kraj Rozrywka

JUSTYNA z programu „Rolnik szuka żony” zdradza swój kolejny SEKRET! FANI w SZOKU!

Choć 4 edycja programu „Rolnik szuka żony” dobiegła już końca, widzowie cały czas interesują się losami uczestników. Ostatnio spore emocje wzbudziła kreacja Justyny, w której dziewczyna wystąpiła podczas finałowego odcinka. Fanki oszalały kiedy dowiedziały się, że sukienka kosztowała grosze. 

 

Justyna była jedną z kandydatek Karola i choć nie udało jej się zdobyć serca rolnika to zyskała wielu fanów. W trakcie programu uczestniczka była chorobliwie zazdrosna o ukochanego, ale ostatecznie zaprzyjaźniła się ze swoimi konkurentkami. Podczas finałowego odcinka programu widzowie zwrócili uwagę na piękną kreację dziewczyny, a sama Justyna nie mogła odpędzić się od pytań, gdzie i za ile kupiła sukienkę? 

Uczestniczka szybko odpowiedziała, a zarazem mocno zdziwiła swoje fanki:  

„Kochani, pytacie o moją sukienkę, gdzie ją kupiłam, od jakiego projektanta? O nie, nie stów na nią nie wydałam. Jest ona ze sklepu z odzieżą używaną, czyli od projektanta UŻYWANIEGO. Za całe 13 zł. W sumie to nie była sukienka tylko szlafrok, który sobie przerobiłam, a co! Bardzo lubię te sklepy, można tam znaleźć dużo unikatowych rzeczy, zresztą z moim przyjacielem jak się szuka, to można wszystko znaleźć” – napisała na Facebooku Justyna.  
 

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.