Hot Kraj

Każdy chce mieć swojego ŚWIEŻAKA! Grozi jej do 5 lat WIĘZIENIA za…

Akcja „Świeżaki” organizowana przez sieć dyskontów „Biedronka” od dawna rozpala polską społeczność. Ich fenomen zadziałał na trzydziestoletnią mieszkankę Pułtuska do tego stopnia, że zapragnęła mieć ich całe mnóstwo. Kobieta korzystając z nieuwagi ekspedientki z tamtejszego dyskontu ukradła rolkę z 1378 naklejkami.

Przedsiębiorczej Pani nie powiodło się, ponieważ jej czyn dostrzegło oko kamery i dzięki szybkiej akcji policji i pracowników sklepu szybko udało się ustalić personalia kobiety. Grozi jej teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Niestety to nie pierwszy taki przypadek w Polsce. W województwie lubuskim młodej kobiecie udało się wynieść aż 2 tyś. naklejek, które zamieniła na 27 maskotek z „Gangu Świeżaków”. Kobieta została oskarżona i osądzona przez wymiar sprawiedliwości. Grozi jej do 8 lat pozbawienia wolności.

 

Nasuwa się więc pytanie, co kryje się w fenomenie pluszaków z Biedronki, i czy naprawdę warto ryzykować swoje dobre imię dla maskotki, która nie ma zbyt dużej wartości. 

 

K.P, źródło: wp.pl, polsatnews.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.