Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Kinga Rusin nurkowała na wakacjach. Nagle podpłynął do niej OGROMNY REKIN! (FOTO)

Kinga Rusin odpoczywa na wakacjach w Indonezji. Poprzez swojego Instagrama prezenterka stara się dzielić z fanami każdą chwilą wypoczynku. Ostatnie zdjęcie dodane przez gwiazdę może budzić niepokój. Na fotografii widzimy dziennikarkę nurkującą w towarzystwie ogromnego rekina wielorybiego. „Rybka do mnie przypłynęła” – napisała pod postem Rusin. 

Kinga Rusin znana jest z tego, że lubi aktywnie spędzać czas. Gwiazda TVN-u przebywa obecnie na wakacjach w Indonezji, gdzie postanowiła ponurkować w oceanie. Podczas pobytu w wodzie do dziennikarki podpłynął olbrzymi rekin wielorybi. Największy z rodziny rekinów może osiągnąć nawet 18 metrów długości, ale na szczęście nie jest groźny.  

Małgorzata Rozenek pokazała ZA DUŻO!? Majdan nie wytrzymał i… (FOTO)

 

 

Przeczytaj komentarze pod postami na profilu mojej marki Pat&Rub na Facebooku i dołącz do tysięcy tych, którym nie jest wszystko jedno co w siebie wcierają💚! W kosmetykach Pat&Rub (www.patandrub.eu) nie ma chemii, nie ma pochodnych ropy naftowej, nie ma sztucznych konserwantów, rakotwórczych barwników, parabenów czy PEGów. Wszystko skomponowane jest z surowców roślinnych pochodzących z certyfikowanych, bezpiecznych upraw, gdzie prowadzona jest zrównoważona gospodarka, a nie eksploatacja na przemysłową skalę! NIE TESTUJEMY naszych kosmetyków NA ZWIERZĘTACH – w odróżnieniu od wielu znanych, pseudoekologicznych marek! Cała oferta Pat&Rub jest bezpieczna dla kobiet w ciąży i karmiących matek, bo to jest czysta natura, zero syntetycznych trucizn💚. Te kosmetyki są nie tylko zdrowe i bardzo skuteczne, to jest też pewna filozofia życia i świadomy wybór. Z całego serca polecam💚💚💚

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Źródło: instagram
Fot.: instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.