Hot Świat

Klęska McDonald’s. TYSIĄCE PROTESTUJĄCYCH POD RESTAURACJAMI i policyjne interwencje! Ogromna wtopa!

Dramat pod McDonald’s – krzyki, wrzaski, groźby, koczujący klienci i oskarżenia o oszustwo, a to wszystko dlatego, że zabrakło sosu! 

 

Wszystko dobre, co z McDonald’s, no może tylko poza sałatką – tak pewnie myśli nie jeden, a nawet nie dwóch fanów słynnej sieci restauracji typu fast-food. Pyszne, soczyste, wyraziste, pełne smaku i 100 % wołowiny – McDonald’s reklamuje swoje produkty, jak tylko może. Te same hamburgery, cheeseburgery i frytki i od lat ten sam niezapomniany i niepowtarzalny smak, którego nie da się zastąpić. Czy McDonald’s może się znudzić?  Mógłby, ale światowa sieć, co  rusz wymyśla nowe, specjalne i limitowane przysmaki. 

 

Tym razem padło na jednodniową sprzedaż sosu seczuańskiego. Tylko jeden dzień na zasmakowanie legendarnego sosu do McNuggets z filmu „Mulan” z 1998  roku i totalna klapa. Jeden sos, jeden dzień, jeden unikatowy, legendarny smak i nie jeden chętny. W dzień sosu z filmu „Mulan” do McDonald’s zawitały tłumy, a każda z placówek miała tylko kilkanaście, maksymalnie kilkadziesiąt sztuk. Oszustwo! Chcemy więcej sosu! – krzyczeli zawiedzeni fani Mulan i McDonald’s. 

 

Fani tak uparcie chcieli sosu, że trzeba było wzywać policję. Niektórzy koczowali pod McDonald’s – pojawiły się nawet namioty,  inni jechali kilka godzin do najbliżej restauracji. Najsprytniejsi zdobyli sos i teraz wystawiają go na aukcję za kilkadziesiąt dolarów. Jak widać dla Amerykanów to narodowa tragedia, ciekawe jak w obliczu ”sosowej klęski” zachowaliby się Polacy. 

 

źródło: twitter 

fot.: twitter / facebook

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.