Aktualności Hot Świat

Kobiety BIJĄ O SIĘ O JEGO SPERMĘ! W czym tkwi jego sekret?

Sperma warta tysiące złotych, pytanie tylko, czemu właśnie on jest jej posiadaczem? Jajniki, ciąża, sperma, pieniądze, sukcesy, uroda, intelekt i jeszcze raz pieniądze, czyli aspiracje poszczególnych przyszłych matek, korzystających z In Vitro i nie tylko! 

 

Mamy wielkiego kandydata na „dawcę miesiąca”. Możesz zobaczyć jego profil za darmo – takie właśnie ogłoszenie widnieje, na jednej ze stron internetowych Kalifornijskiego Banku Spermy. 23-latek, spod znaku ryb, wpisujący się w punkt ze średnią pomiarów nosa i podbródka, duże, równomiernie rozmieszczone oczy, intensywna barwa włosów i pełne usta. Mówiąc krótko – ojciec tzn. dawca idealny!

 

Jest absolwentem dobrej uczelni, doktoratem i inżynierem. Kocha narty i snowboard, pasjonuje się dobrym sportem, a jego rodzina mówi o nim: schludny, inteligentny, idealny. Ile kosztuje, zatem jego sperma? 635 dolarów, tyle muszą zapłacić przyszłe matki, za syna ojca tzn. dawcy idealnego. To tak zwana sperma z rodowodem, której obecnie szuka tysiące kobiet na świecie.

 

Do kogo trafia taka reklama? Targetem takich reklam są kobiety, które w krajach rozwiniętych coraz częściej decydują się zajść w ciążę, korzystając z ofert dawców spermy. „Są wybredne, chcą dawców przystojnych i dobrze wykształconych” komentuje Ole Schou, dyrektor i założyciel największego banku spermy, dla magazynu The Economist. 

 

”Witam, wynajmę brzuch”, ”Uwielbiam dobry seks”, ”Chcę zostać zapłodniona”, ”Sprzedam swoją spermę”- TAKICH OGŁOSZEŃ JEST WIĘCEJ!

 

źródło: svetkapitala/ The Economist

fot.: pixabay

kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.