Aktualności Hot Kraj

Wielkie ZMIANY w POLSKIM kodeksie karnym! Pójdziesz siedzieć nawet za drobne przestępstwa!

Jak informuje „Fakt”, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro już niebawem ma zaproponować nowe zmiany w kodeksie karnym. Z informacji dziennika wynika, że resort chce zrezygnować z wyroków w zawieszeniu i wprowadzić np. 15 dni więzienia za małe przestępstwa.  

 

– W Stanach Zjednoczonych młodocianych przestępców, którzy weszli w konflikt z prawem, wysyła się na krótko do więzień pomiędzy bandziorów. Traumatyczne doświadczenie wielu skutecznie uczy moresu i zniechęca do tego, by znów zejść na złą drogę. Będzie rewolucja. Drastycznie wzrosną też kary za najcięższe przestępstwa, jak rozboje, gwałty i zabójstwa – powiedział „Faktowi” jeden z pracowników resortu sprawiedliwości. 

 

Najbardziej brutalni i bezwzględni przestępcy mają być karani dożywociem. Nie będą mogli również ubiegać się o wcześniejsze zwolnienia z zakładu karnego. 

 

Źródło: fakt

Fot.: pixabay

MB


2 KOMENTARZE

  1. Buy Accutane Online Forum Unsereerenly [url=https://bbuycialisss.com/#]Cialis[/url] DipseThypese Levitra Medicine Veldmott Cialis Fonrysoono Treatment For Itching Rash Amoxicillin Reaction

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.