„NA KOLANA I DO UST” – powiedział proboszcz jednej z Bydgoskich parafii! KONTROWERSYJNE słowa nie odbiły się bez echa!

Proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy Roman Kneblewski zamieścił na swoich profilach na Facebooku oraz Twitterze zdjęcie, na którym widać małego chłopca w czasie eucharystii. Fotografię podpisał: „po katolicku: na kolanach i do ust, a na rękę co najwyżej trzciną”. Wpisem wywołał ogromną falę krytyki wśród internautów. 

 „To jakaś fantazja?”, „Zboczeniec” „Chory człowiek” – takie komentarze można zobaczyć pod zdjęciem, które umieścił ksiądz. 

Zaskakujące, że pod postem pojawiło się też mnóstwo wspierających komentarzy, wyrażających solidarność z kapłanem  „Lewactwo już zauważyło w tym wpisie pedofilskie aluzje. Jak mówi przysłowie, głodnemu to zawsze chleb na myśli” – pisze jeden z internautów. „Doskonale ksiądz powiedział zgadzam się z nim 100 proc.” – dodaje drugi. „Dla księdza BRAWO!!! 

Roman Kneblewski jest proboszczem parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy. Znany jest z zaangażowania politycznego. Do mediów często trafiają jego kontrowersyjne słowa i opinie, w których określał np uchodźców jako „islamskich najeźdźców!, a sympatyków WOŚP „fałszywymi dobroczyńcami”.

 

źródło: Facebook, o2.pl

źródło zdjęcia: Facebook