Aktualności Hot Kraj

Konflikt Farny z siostrami Godlewskimi trwa! Ewa POZAMIATAŁA? ZDJĘCIE, które umieściła na Instagramie mówi sama za siebie! Godlewskie mogą się uczyć klasy od piosenkarki!

One uważają się za boginie, no przecież mają takie duże piersi i pełne usta więc jak może być inaczej! Piękno to pojęcie względne, widocznie dla Godlewskich sprowadza się wyłącznie do sztuczności. Celebrytki zasugerowały Ewie Farnej, że powinna zadbać o swoje ciało. Stwierdziły, że same mogą nauczyć piosenkarkę jak to robić. Wokalistka odpowiedziała na zaczepkę i pokazała zdjęcie w sportowym stroju.

Do zdjęcia Farna dodała następujący opis: Nie idealna. Kocham moje życie, moją pracę, mojego brata i tak, lubię swoje ciało. Ważne jest, aby czuć się zdrowo. Zamierzam włączyć nowy tryb i połączyć ćwiczenia z jedzeniem. Dziewczyny – codziennie rano nie zapominajcie o uśmiechu. Wtedy będziecie najpiękniejsze – napisała Ewa.

 

Przypomnijmy od czego zaczął się konflikt piosenkarki z celebrytkami. Ewa będąc gościem  jednej ze stacji radiowych, w ramach żartu, zaśpiewała piosenkę Adele naśladując najsłynniejsze siostry w naszym kraju, co wywołało przepychanki między kobietami.

ZOBACZ TAKŻE: Kto zrobił dziecko Esmeraldzie Godlewskiej? Czym zajmowały się słynne siostry zanim stały się popularne? Odkrywamy NIEZNANE DOTĄD FAKTY z życia celebrytek! zobacz VIDEO!

źródło: wp.pl, Instagram

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.