ciaza, brzuch
Aktualności Hot Kraj

Bolące piersi, ból kręgosłupa, nudności i wymioty, a może ciążowa sesja, hollywoodzkie loki, droga szminka i jedwabna suknia?

Moda, trendy, tendencje i boom na pewne rzeczy, zwyczaje i nurty. Co jest teraz w modzie? Bycie fit nie wystarcza, dlatego nowym trendem przodującym wśród celebrytów i na Instagramie nie jest po prostu bycie fit, a bycie fit-mamą lub po prostu w ciąży.

Ciąża, to nie choroba – tak mówi wiele osób. W mediach stale kreowany jest piękny obraz ciężarnej kobiety, mówi się nie o bólach kręgosłupa, wymiotach, bolących piersiach i częstym oddawaniu moczu, a raczej o byciu w stanie błogosławionym. Cały ten trud macierzyństwa, wszystkie męki, bóle i niedogodności związane z noszeniem ciążowego brzucha przysłania obraz uśmiechniętych celebrytek na sesjach ciążowych drogich magazynów. Ale czy tak powinno to wyglądać?

[ZOBACZ: UWAGA KONKURS! DO WYGRANIA SESJA CIĄŻOWA – ZOBACZ TUTAJ]

W sumie to dlaczego nie, może właśnie to dzięki tej popularniej modzie na sesje brzuszkowe te mocno zmęczone przyszłe mamy mogą w pełni nacieszyć się tym niesamowitym stanem. Ubrane w najlepsze ciążowe ciuchy, z pełnym makijażem i uśmiechem na twarzy mogą wreszcie zapomnieć o całych tych mdłościach, nudnościach i bólach kręgosłupach. I choć cała ciąża, całe te 9 miesięcy nie wygląda jak z obrazka to warto przecież zachować i zapamiętać z niej jedynie te najlepsze wspomnienia, a uszczypliwym panom znudzenie wołającym, że ciąża to nie choroba dać do poczytania książkę Michaliny Grzesiak – ,,Krystyno, nie denerwuj matki”. 

Specjalnie dla Was: KONKURS DLA PRZYSZŁYCH MAM! Ty też możesz być, jak gwiazda! Weź udział w konkursie zorganizowanym przez dzieckofigura.pl i wygraj profesjonalną sesję zdjęciową. Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ.

[ZOBACZ: UWAGA KONKURS! DO WYGRANIA SESJA CIĄŻOWA – ZOBACZ TUTAJ]

 

fot.: pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.