Aktualności Hot Kraj

Z kont klientów Kauflanda ZNIKNĘŁY PIENIĄDZE! Robiłeś tam zakupy? Lepiej sprawdź stan swojego konta!

Dla wielu Polaków zakupy w Kauflandzie zakończyły się dodatkowym wydatkiem – na kont wielu klientów zniknęły dodatkowe pieniądze. Jak to możliwe?

Konta poszczególnych klientów sieci Kaufland zostały obciążone dodatkowymi transakcjami, których nie dokonywali – informuje portal Niebezpiecznik.pl.

Z kąt zniknęła różne kwoty, nawet rzędu nawet 400 złotych. Korzystające często z opcji płatności kartą bądź monitorujące na bieżąco swoje wydatki na koncie osoby szybko spostrzegły braki pieniędzy. 
 
Jeden z internautów na portalu Niebezpiecznik poinformował, że 17 listopada z jego konta ubyło nieco ponad 100 złotych. – Transakcja była oznaczona godziną 0:00:00 natomiast do systemu wprowadzona o godzinie 4:16 rano – podał. Brakująca kwota została zwrócona na konto mężczyzny dopiero trzy dni później. 

Firma tłumaczy, że awaria została wykryta, a pieniądze zwrócone klientom. Kaufland wydał również oświadczenia w tej sprawie:  Z uwagi na błąd techniczny, który wystąpił u naszego agenta rozliczeniowego, część transakcji kartowych została błędnie rozliczona lub przypisana do innego sklepu, niż transakcja rzeczywiście miała miejsce –  poinformował Michał Ostrowidzki z biura prasowego Kaufland dla Wirtualnej Polski. 

 

źródło: WP/ Niebezpiecznik.pl

fot.: pixabay / facebook

kg

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.