Hot Lifestyle Świat

Kontrowersyjne zdjęcie obiegło cały internet. Zrobiła 6-miesięcznemu dziecku dziurę w policzku? (FOTO)

Burzę w mediach społecznościowych wywołało zdjęcie, które na swoim profilu na Facebooku opublikowała matka 6-miesięcznej dziewczynki, Enedina Vance. Zdjęcie jej córki z kolczykiem w policzku obiegło cały internet. Internauci natychmiast zareagowali.

 

Enedina opublikowała zdjęcie córeczki i napisała posta o treści:

 

„Przekłułam mojej córce policzek!
Wygląda tak ładnie, prawda? Wiem, że jej się spodoba! Będzie mi bardzo wdzięczna, kiedy dorośnie! Jeśli zdecyduje, że jednak jej się nie podoba, może go wyjąć, to nie problem.
Jestem rodzicem, ona jest MOIM DZIECKIEM, zrobię z nią wszystko, co chcę! Podejmuje za nią wszystkie decyzje, dopóki nie ukończy 18. roku życia. Urodziłam ją, więc mam do tego pełne prawo. Nie potrzebuję niczyjej zgody, uważam że kolczyk w policzku jest super! To nie jest nadużycie ani przemoc. Byłaby, gdyby to było nielegalne, ale nie jest. Rodzice na całym świecie, codziennie decydują się na założenie dziecku kolczyków, to zupełnie to samo.
MOJE DZIECKO, MÓJ WYBÓR. WYBÓR RODZICÓW, PRAWO RODZICÓW!! Nie oceniaj mojego rodzicielstwa, każdy wychowuje swoje dzieci inaczej, to nie twoja sprawa!!

 

So I got the baby girl's dimple pierced!! 😲😲😍😍💗💗It looks so cute, right?!! I just know she's gonna love it!! She'll…

Gepostet von Enedina Vance am Mittwoch, 28. Juni 2017

 

Enedina nie spodziewała się aż takiej burzy wokół zdjęcia. Kilka godzin później opublikowała posta, w którym wyjaśniła, że zdjęcie i jej wpis były fałszywe. Fotografię przerobiła w programie graficznym. Matka chciała wywołać dyskusję na temat ingerowania rodziców w wygląd swoich dzieci.

 

Kobieta jest aktywnie zaangażowana w dyskusję wokół tematów związanych z estetycznymi zmianami ciała u dzieci, przekłuwaniem uszu niemowlakom czy obrzezaniem dzieci. Enedina Vance powiedziała: „Nie mogę uwierzyć, jak wiele osób uznało moje zdjęcie za prawdziwe.” Podziękowała wszystkim za udział w dyskusji.

 

kd, źródło: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.