Hot Kraj

Ile kosztują ZWŁOKI? Teraz wszystko można kupić!

Dziś możesz kupić wszystko. Zamożni Japończycy kupują swoje plastikowe żony, inni kupują udawaną ”miłość”, męskie nasienie, by zajść w ciążę, a jeszcze inni zwłoki.

 

Świat idzie do przodu, a razem z nim ludzkie fantazje, które jak widać przybierają niebezpieczną i nieetyczną postać. Firm użyczających zwłoki jest coraz więcej. W pełni zrozumiały jest zakup ciał przez środowiska medyczne, które dzięki zwłokom mogą nauczać przyszłych lekarzy. Niestety nie tylko uczelnie medyczne korzystają z tej możliwości. 

 

Sztuka – powszechnie uznawany obszar życia, związany poniekąd również z nauką, ale jak widać pojęcie sztuki bywa dość nieobliczalne. Sztuka według Gunthera von Hagensa, czyli cykl wystaw – Body Worlds – „Cielesne światy”. Eksponaty wykonano z ludzkich zwłok oraz martwych zwierząt. Zainteresowanie wprost proporcjonalne do protestów, które nie przeszkodziły jednak w prezentowaniu wystawy w wielu miejscach na świecie. Artyście – twórcy zarzucano, że kupował niemalże za bezcen ciała chińskich więźniów, ale to nie jedyna droga, którą można kupić zwłoki. 

 

Wracając do pytania z tytułu: Ile kosztują ZWŁOKI? Okazuje się, że jest możliwość ich sprowadzenia z USA. Za około 5 tysięcy dolarów można uzyskać zamrożone i niespreparowane zwłoki.

 

źródło: forsal

fot.: pixabay

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.