Aktualności Hot Kraj

KRAJ: Dziecięca opiekunka ZABIŁA WŁASNE DZIECKO. Reklamowała się, jako świetna niania z doświadczeniem i studentka pedagogiki.

Zarzut zabójstwa własnego dziecka został postawiony opiekunce dziecięcej, z dużym doświadczeniem w opiece nad maluchami, studentce pedagogii.

 

22-letnia Aneta P. – studentka pedagogii i opiekunka zabiła własne dziecko,  choć jeszcze niedawno reklamowała się na internetowych forach, jako świetna opiekunka. Studiuję pedagogikę specjalną, mam 5-letnie doświadczenie w opiece nad dziećmi. Zajmowałam się zarówno kilkumiesięcznymi maluchami, nastolatkami jak i dziećmi z zespołem Dawna – pisała w ogłoszeniu Aneta P..

 

Dziewczyna najpierw ukrywała swoją ciążę, a następnie urodziła i utopiła w rzece dziecko. Nikt nie podejrzewał, że 22-latka była w ciąży, przytyła, ale doskonale maskowała ciążowy brzuch. Sprawa wyszła na jaw, gdy pod domem dziewczyny zjawiło się kilka radiowozów, a prokurator postawił jej zarzut zabójstwa. Ojcem dziecka był prawdopodobnie dużo starszy, żonaty mężczyzna, który ma już kilkoro dzieci.

 

O sprawie pisaliśmy również TUTAJ! 

 

źródło: fakt

fot.: pixabay

kg

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.