Aktualności Hot Kraj

Kraj: MATKA, WRAZ Z SYNEM. PRÓBOWAŁA ZABIĆ SWOJĄ 10-LETNIĄ CÓRKĘ. Tłumaczy, że to przez sąsiadkę.

Sąsiadka szantażowała ją do tego stopnia, że była w stanie zabić swoją 10-letnią córkę, w zabójstwie miał jej pomóc jej syn.

 

49-latka Rawicza w Wielkopolsce usiłowała wraz ze swoim synem zabić swoją 10-letnią córkę. Do przestępstwa skłonił ją szantaż sąsiadki. 

 

Pod koniec stycznia policjanci z Rawicza zostali poinformowani, że jedna z mieszkanek miasta przez wiele miesięcy szantażowała swoich sąsiadów. Te wymuszenia były na tyle skuteczne, że zostały jej przekazane znaczące sumy pieniędzy – powiedział rzecznik wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak cytowany przez RMF24. W pewnym momencie 45-letnia szantażystka próbowała wyłudzić pieniądze od  49-latki, grożąc jej i jej bliskim, mówiła, że jest w stanie „zrobić krzywdę” 10-letniej córce kobiety. 

[Zobacz: Torturowali adoptowane dziecko! 5-latek musiał spać w piwnicy i WKŁADAĆ SWOJE ODCHODY DO WNĘTRZA ŚCIAN!]

Matka z synem byli tak mocno zdesperowani, że postanowili najpierw zabić 10-latkę, a następnie popełnić samobójstwo. Po nieudanej próbie zabicia dziewczynki, 10-latka trafiła do szpitala. Do aresztu trafiły obie kobiety oraz syn. 

[ZOBACZ: 10 – latka przeżyła prawdziwy koszmar. CZTERECH OPRAWCÓW NIE MIAŁO DLA NIEJ ŻADNEJ LITOŚCI. Co najgorsze wśród nich była również…]

 

źródło: RMF / Rawicz24.pl

fot.: pixabay

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.