Hot Świat

KRÓLOWA ELŻBIETA II ZA KIEROWNICĄ! Mamy zdjęcie.

Elżbieta II znana jest ze swojego zamiłowania nie tylko do koni, ale również do czterech kółek. Mimo swoich 91- lat bez wahania wsiada za kierownicę. Monarchini nauczyła się jeździć samochodem podczas służby w Women’s Auxillary Territorial Service w czasie II wojny światowej. Teraz najczęściej prowadzi podczas pobytu w posiadłości Sandringham.

W ostatnią niedzielę (07.05.17), 91-letnią królową widziano za kierownicą jaguara, którym jechała z porannej mszy w Royal Chapel of All Saints w parku w Windsorze. W zeszłym roku królowa podwiozła również Kate Middleton na piknik w Balmoral, letniej rezydencji rodziny królewskiej w Szkocji. Królowa jest jedyną osobą w Wielkiej Brytanii, która może prowadzić samochód bez prawa jazdy i jedyną, która oprócz strażników, może poruszać się samochodem po deptaku w Windsor Parku.

Małżonek królowej Elżbiety II także pomimo sędziwego wieku nie zamierza rezygnować z prowadzenia auta. Fotoreporterzy wielokrotnie widzieli księcia Filipa za kierownicą, na przykład kiedy w zeszłym roku wiózł swoją żonę, a także podczas wizyty prezydenta USA Baracka Obamy i jego małżonki w Windsorze.

Źródło goniec.com

MM

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.