Aktualności Hot Kraj

Krzysztof ZIEMIEC szczerze o pracy w „WIADOMOŚCIACH”! „Wiele razy zastanawiałem się nad rezygnacją”!

Krzysztof Ziemiec to jedyny z prezenterów, który został w TVP 1 po nadejściu „dobrej zmiany”. Dziennikarz pracujący w telewizji publicznej od 2009 roku udzielił wywiadu dla magazynu „Sieci”, w którym wyjawił, że wiele razy zastanawiał się nad odejściem z „Wiadomości”. 

 

Od kiedy do władzy doszła partia Prawa i Sprawiedliwości Krzysztof Ziemiec jest regularnie krytykowany za stronnicze prowadzenie „Wiadomości”:

 – Hejt jest jak żelazna ciężka szyna, która brutalnie, celowo i niesprawiedliwie wgniata człowieka w ziemię. Próbuję z tym żyć, nie poddawać się. Nawet gdybym się powiesił na suchej gałęzi, to i tak stwierdzą, że powinienem był to zrobić wcześniej lub że zasłużyłem i nie ma czego żałować – powiedział dla magazynu „Sieci” Ziemiec.

Prezenter przyznał, że często myślał o rezygnacji z prowadzenia serwisu informacyjnego:

– Nieraz zadawałem sobie pytanie, czy nie należałoby pójść inną drogą i powiedzieć: „Dziękuję”. Mam już jednak swoje lata i trudno byłoby zaczynać wszystko od nowa. Jestem za młody, żeby zupełnie zrezygnować z pracy i pójść na emeryturę, której zresztą, jak wielu dziennikarzy, mieć nie będę. I „za stary”, żeby zmienić swoje życie. Ciągnę więc swój wózek pod górę – dodał.

 

Źródło: sieci

Fot.: facebook

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.