kochankę
Hot Świat

Księżna Kate wpadła na KOCHANKĘ księcia Williama! Stało się to w…

W miniony weekend Księżna Kate wpadła na kochankę Księcia Williama. Atmosfera była bardzo napięta. Żadna z Pań nie czuła się w tej sytuacji komfortowo. 

Księżna Kate i książę William udali się na niedzielną mszę do kościoła św. Marii Magdaleny w Sandringham w hrabstwie Norfolk. Wpadli tam przypadkiem na kochankę księcia. Chodzi o Rose Hunbury, która była przyjaciółką księżnej Kate. Dlaczego była? Kika miesięcy temu media z całego świata zaczęły donosić, jakoby książe William miał dopuścić się zdrady właśnie z Hunbury. Pojawiły się informacje, że Middleton wpadła w szał i zażądała odsunięcia przyjaciółki od ich grona towarzyskiego. Od razu można było zauważyć, że coś jest na rzeczy – damy przestały się spotykać. Nawet na imprezach towarzyskich trzymały się od siebie z daleka. 

 

ZOBACZ TAKŻE: JUSTIN BIEBER WALCZY O ŻYCIE! Lekarze zdiagnozowali u niego…

 

Pojawiła się informacja, że Kate Middleton zabroniła całkowicie widywać się z Rose. Sprawa ucichła jednak po jakimś czasie. Wszystko dlatego, że Pałac Kensington wystosował pismo nawołujące do zaniechania rozpowszechniania plotek niszczących dobre imię Williama. 

Rose jest żoną Davida Rocksavage, Markiza Cholmondeley, z którym przyjaźni się książę William. Małżonkowie są rodzicami 9-letnich bliźniaków, Aleksandra i Oliviera oraz 3-letniej córki, Iris. Rodzina Hunbury od dawna jest w kręgach zbliżonych do rodziny królewskiej. Babcia Rode, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa.

fot. youtube

 

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.