meghan
Hot Świat

Księżna Meghan i książe Harry ROZSTALI SIĘ?! Wszystko przez…

Nad związkiem Księżnej Meghan i księcia Harry’ego zebraly się ciemne chmury. Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie ich małżeństwa i decyzji odejścia z rodziny królewskiej.

8 stycznia 2020 roku Meghan Markle i książę Harry wydali na Instagramie oficjalne oświadczenie. Zdradzili w nim, że podjęli decyzję o odejściu z rodziny królewskiej. Jeden z australijskich tabloidów donosi, że w małżeństwie Meghan i Harry’ego nie układa się najlepiej. Podjęli wspólnie decyzję o rezygnacji z pełnienia obowiązków, by walczyć o swój związek.  Rozstanie miało nastąpić ponad dwa miesiące temu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Harry i Meghan WYCOFUJĄ się z rodziny królewskiej! Jest oświadczenie!

 

Harry i Meghan poinformowali, że rezygnują z pełnienia dotychczasowych obowiązków, przeprowadzają się do Kanady. Chcą uzyskać niezależność finansową. Królowa Elżbieta była bardzo zaskoczona decyzją księżnej i księcia. Wywołała także wściekłość u księcia Karola i ksiecia Williama. Każdy zastanawiał się co jest powodem takiej decyzji. Bliski znajomy pary, Tom Bradby poinformował, że ubiegli w ten sposób ruch pałacu. Według jego słów, od jakiegoś czasu na dworze krążyły informacje, że krąg osób pełniących oficjalne obowiązki się pomniejszy. Decyzja ta miała dotknąć właśnie Meghan i Harry’ego, dlatego oboje zdecydowali się wydać środowe oświadczenie. Nie skonsultowali wcześnie decyzji z innymi członkami rodziny królewskiej.

Nie chodzi tu jednak wcale o fatalne relacje z innymi członkami rodziny królewskie czy brak sympatii Brytyjczyków do Meghan. Według informatora Toma Bradby’ego, para przechodzi obecnie głęboki kryzys. Decyzja o odejściu z rodziny królewskiej ma na celu uratowanie małżeństwa ksieżnej Meghan i księcia Harry’ego. Wszystkiemu winna miała być presja mediów, liczne, nieprzychylne publikacje na temat Meghan oraz niechęć rodziny królewskiej do małżonki Harry’ego.

Doniesienia te są bardzo sensacyjne. Jak narazie nie potwierdzono ich oficjalnie. O wszystkim dowiemy się zapewne w najbliższym czasie!

 

źródło: theidea

fot. Getty Images

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.