Kudliński apeluje do Korwina i Cejrowskiego

Adolf Kudliński, znany preppers, zaapelował, by wnieść petycję do prezydenta RP o wyprowadzenie Polski z Unii Europejskiej.

Adolf Kudliński na swoim kanale YouTube apeluje do blogerów i polityków, m.in. do europosła Janusza Korwin-Mikkego, posła Pawła Kukiza, publicysty Wojciecha Cejrowskiego i dziennikarza Mariusza Maxa Kolonko, o umieszczenie na swoich kanałach YouTube i o poparcie petycji do prezydenta RP w sprawie wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej.

Jak informuje onet.pl, Adolf Kudliński to „preppers, czyli człowiek zabezpieczony na każdą okazję – od kryzysu gospodarczego po wojnę atomową. Pan Adolf w swoim gospodarstwie położonym w Górach Świętokrzyskich magazynuje tysiące siekier i słoików z żywnością, dziesiątki tysięcy litrów pitnej wody pod ziemią”.

— Panowie wiecie, że sam nie dam rady wiecie, że wy macie może bardziej popularne swoje kanały, dlatego bardzo was proszę dla Polski, dla naszej ojczyzny, abyśmy uratowali to, co jeszcze można uratować. Umieśćcie na swoich kanałach petycję do prezydenta RP w sprawie wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej na swoich kanałach. Umieśćcie i poprzyjcie – mówi Kudliński.  — Zjednoczmy się, stwórzmy jedną wspólną siłę, siłę taką, która pozwoli nam zebrać pół miliona podpisów, jeżeli będą podpisy, będzie referendum. Jeżeli Polacy zdecydują, by wyprowadzić Polskę z Unii Europejskiej, to ją wyprowadzimy (…). I kto wie, czy my nie będziemy tą wyrwą, która wyrwie tamę w wodzie, która po prostu z tej zgniłej Unii wypłynie – dodaje.

BR