liroy
Aktualności Hot Kraj Wideo

LIROY MASAKRUJE TVN! [VIDEO] Wściekły niemalże krzyczy: ,,ŚWIRY, SZUMOWINY, NIE ZGADZAM SIĘ Z TELEWIZJĄ, NIECH PANI IDZIE DO TYCH, CO BIJĄ PIANĘ”

Liroy zmasakrował dziennikarkę TVN – chcecie pomagać to trzeba niszczyć faszyzm, komunizm, a wymyślanie tego typu afer (poseł ma na myśli materiał TVN – ,,Polscy neonaziści”) nie ma sensu! Nikt nie popiera nazistów, tylko świry! – kontynuował poseł. 

 

Według mnie to co pani teraz robi to jest żart – rozpoczął poseł Liroy. Jak widać, jego zdaniem materiał ,,Polscy neonaziści” to przesada i zła droga walki z faszyzmem. Na stale powtarzane pytanie dziennikarki: ,,jak z tym walczyć”, Liroy powiedział wprost: nie przez telewizję, nie w taki sposób, a regulacjami. 

 

Według mnie, to co pani w tej chwili robi, to jest żart. Wie pani co? Jak dorastałem, jak byłem nastolatkiem i skini i inne takie rzeczy istniały, tak samo jak istnieją dzisiaj. Dzisiaj wy próbujecie teraz z tego zrobić… Wyobraża sobie pani, że ktokolwiek z moich znajomych i z Polaków, prawdziwych patriotów popiera takie rzeczy?… Nikt nie popiera faszyzmu, nikt nie popiera Hitlera, robią to tylko szumowiny – skomentował Liroy. 

 

[ZOBACZ VIDEO: Tak na słowa ,,POLSKIE OBOZY ŚMIERCI” REAGUJĄ WIĘŹNIOWIE NAZISTOWSKICH OBOZÓW – VIDEO] 

[ZOBACZ VIDEO: Tak na słowa ,,POLSKIE OBOZY ŚMIERCI” REAGUJĄ WIĘŹNIOWIE NAZISTOWSKICH OBOZÓW – VIDEO] 

Źródło/fot../film: YouTube

kg

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.