Hot

Mahmoud Khairy WINNY / Guilty Magdalena ZUK – ”Ma jej smierć na swoich rękach”, ”Magda namieszalaś miałaś o szpitalu mowić”

*Sprawa śmierci Magdaleny Żuk trwa. Trwa również ciągły wyścig mediów o informację, na Facebook’u pojawiają się nowe grupy poświęcone zabitej Polce, a strona egipska nadal nie chce ujawnić, koniecznych do przeprowadzenia śledztwa, dokumentów. 

 

Na Facebook’u pojawiła się, licząca 39 137 członków, grupa o nazwie: Magdalena Żuk – Zagadkowa Śmierć Polki w Egipcie. Równie dużą popularnością cieszy się strona: Magdalena Zuk nie zyje grupa dyskusyjna opinie i fakty. Członkowie zamieszczają tam swoje osobiste przemyślenia w sprawie, artykuły i zdjęcia kobiety. Grupa ta liczy  22 536 członków.

 

Stron, grup, komentarzy i udostępnień przybywa, a wśród nich pojawił się fanpage o dość nietypowej nazwie: Mahmoud Khairy WINNY / Guilty Magdalena ZUK. Przypominamy, że to właśnie Mahmoud Khairy jest rezydentem biura podróży, z którego skorzystała Magdalena Żuk. 

W odróżnieniu do innych grup i stron, administrator nie szuka rozwiązania zagadki śmierci 27-letniej Polki, a od razu wskazuje winnego. Ma jej smierć na swoich rękach , cyt typa Kur** Magda namieszalaś miałaś o szpitalu mowić , a jak wypowiada słowo Em , ten skur mowi cyt ja pierd*** …A na koniec rozmowy a teraz odpier*** sie pa … czy takie słowa wypowiadałby troskliwy rezydent? – komentują użytkownicy na stronie.  

 

Wulgarnych i pełnych nienawiści komentarzy skierowanych w stronę rezydenta nie brakuje. Żebyś zdechł chujozje*** w strasznych mękach nadziany na pala!!!!!, Spalisz śię w piekle ty kur** arabska – komentują internauci. 

 

źródło/fot.: facebook

kg

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.