Hot Kraj

Maja Sablewska OFICJALNIE W ZWIĄZKU! Potwierdziła to zdjęciem!

Maja Sablewska jest oficjalnie w związku. Potwierdziła to zdjęciem, które opublikowała na swoim Instagramie. Fani są zachywceni.

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski byli ze sobą kilka lat temu. Tworzyli bardzo udaną parę. Zaczęli spotykać się w 2011 roku i wszystko wskazywało, że będą ze sobą na zawsze jednak para rozstała się. Żadne z nich nigdy nie podało powodów rozstania,.Trzeba przyznać, że relacja Sablewskiej i Mazolewskiego była wyjątkowa, bo nawet po zerwaniu stylistka wypowiadała się na temat byłego mężczyzny z klasą. Jak się okazuje, para wróciła do siebie. Maja potwierdziła to zdjęciem, które opublikowała na swoim Instagramie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo KTO zestrzelił Boeinga w IRANIE! Jest oficjalne oświadczenie!

 

Już na początku grudnia media obiegła plotka na temat tego, że Maja i Wojciech znów są razem. Jednak nie były to oficjalne informacje. Teraz ara wybrała się na wspólną podróż do USA, którą obszernie relacjonuje na swoich instagramach. Wcześniej Wojtek dodał zdjęcie z Mają, a teraz romantyczną fotkę postanowiła opublikować Sablewska. Na zdjęciu oboje siedzą na jednej z najsłynniejszych plaż Ameryki – Venice Beach. Obejmują się, patrząc na siebie uroczo i śmiejąc się. Opis pod zdjęciem nie pozostawia żadnych wątpliwości co do tego czy para do siebie wróciła!

 

 – let’s talk about love 🤍 (porozmawiajmy o miłości) – czytamy w opisie pod zdjęciem na profilu Sablewskiej

 

fot. facebook 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.