Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Małgorzata i Paweł z programu „Rolnik szuka żony” są spokrewnieni!? Wszystko się wyjaśniło!

Wszystko wskazuje na to, że między Małgorzatą i Pawłem z czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony” poważnie zaiskrzyło. Ostatnio najmłodsi uczestnicy show mogli się sobą nacieszyć na romantycznym spotkaniu w Opolu. Po emisji niedzielnego odcinka widzowie spostrzegli, że Małgorzata i Paweł są do siebie bardzo podobni. Niektórzy nawet podejrzewali, że para może być spokrewniona. Małgorzata postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości za pomocą Facebook’a.

 

Uczestniczka 4 edycji programu odniosła się do rewelacji wysnutych przez niektórych telewidzów:

 

„Kochani! Moja historia z Rolnikiem zaczęła się jakiś czas temu i całkowicie zmieniła moje życie i nie tylko moje 🙂 Od pierwszych chwil byliście świadkami spotkań, rozmów, wrażeń ,stresów towarzyszących nam w etapach rozwijającej się znajomości, momentów zaskoczenia, zawstydzenia. Nie znaliśmy się wcześniej, oboje dołożyliśmy jednak wielkich starań, by być ze sobą razem. Magia miłości! Bez niej byłoby to niemożliwe”.

„Od samego początku czuliśmy słowa dopingu z Waszej strony i usłyszeliśmy dużo ciepłych słów – dlatego chcielibyśmy Wam za to z całego serca podziękować. Fantastycznie, że wierzycie w Miłość- naturalną, spontaniczną, momentami zawstydzoną, wzruszoną. Dziękujemy – Małgosia i Paweł”.

To jeszcze nie wszystko. Małgorzata Sienkiewicz odniosła się także do plotek, jakoby była z Pawłem spokrewniona! „P.s wyjaśniliśmy sprawę naszego podobieństwa – odpowiedz tkwi w podobieństwie Pawła taty i mojego taty”.

 

 

 

 

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.