Hot Kraj

MARTYNIUK „ĆPA I CHLEJE…”, „LUBIĘ ZENKA, ALE TO JUŻ PRZESADA! FANI WŚCIEKLI, NEGATYWNYCH KOMENTARZY NIE BYŁO KOŃCA.

Niedawno na naszym portalu poinformowaliśmy o ty, że ma powstać film na podstawie biografii Zenona Martyniuka, a jego reżyserii podejmie się córka Grażyny Szapołowskiej, Katarzyna Jungowska.

Wiadomość o planowanym filmie pojawiła się we wszystkich najważniejszych mediach, największe zamieszanie wywołał jednak tytuł opublikowany przez TVP Info, porównujący gwiazdę disco polo do nieodżałowanego frontmana zespołu „Dżem”.

 

Czuję się wyróżniony, że moja historia jest na tyle interesująca, by przenieść ją na ekran. Lubię filmy o artystach. Podobał mi się „Skazany na bluesa” – mówił Martyniuk w rozmowie z „Super Expressem”.

 

Publikacja wiadomości TVP Info, w której gwiazdor disco polo jest porównywany do Riedla, wzbudziła oburzenie w mediach społecznościowych, rozwścieczyła również fanów frontmana zespołu „Dżem”, komentarzom i to nieprzychylnym nie było końca:

 

To jak dostać czerwoną cegłą między zielone oczy – pisał jeden z użytkowników Twittera,

Obrażacie fanów Ryśka, Lubię Zenka, ale to już przesada,

Znaczy się Zenek ćpa i chleje jak Rychu?,

nosz ku…a jak można takiego porównania użyć – komentowali inni.

 

I chyba mieli dużo racji, mimo użytych wulgaryzmów. Porównanie zgoła niefortunne, jak można było gwiazdora disco polo postawić na równi ze znakomitym wokalistą.

No, ale nie takie pomyłki zaliczała już Telewizja Publiczna.

 

Źródło WP

MM

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.