martyniuk
Hot Kraj

Martyniuk w serialu Netflixa!? „To będzie hit”!

Zenek Martyniuk w serialu Netflixa? ,,To będzie hit” – skomentował przyjaciel piosenkarza. Czy niedługo zobaczymy gwiazdę disco polo na dużym ekranie?

Zenek Martyniuk to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów XXI wieku. Miliony Polaków uwielbiają jego muzykę i nie wyobrażają imprezy czy wesela bez hitów zespołu Akcent. Piosenka „Przez twe oczy zielone” kilka lat temu szturmem zdobyła popularność w sieci, miażdżąc inne kawałki disco polo. Zenek jest prawdziwą gwiazdą disco polo. Często pojawia się na wielkich imprezach. Podczas tegorocznego Sylwestra z TVP na jego koncercie bawiło się tysiące fanów, a przed telewizorami transmisję jego koncertu oglądało 8 milionów ludzi!   

Martyniuk nie może narzekać na brak obowiązków, a co za tym idzie – nie może narzekać na słabe zarobki.  Wokalista wraz ze swoim zespołem ,,Akcent” gra średnio 300 imprez w ciągu każdego roku. Po szybkich kalkulacjach stwierdzamy, że król disco polo inkasuje powyżej 5 milionów zł rocznie! To jednak nie koniec. Mogłoby się wydawać, że wokalista nie wydaje sporo pieniędzy, ale jak się okazuje gwiazdor pomnaża swój majątek i umiejętnie go inwestuje. Zenek Martyniuk przeznaczył dość pokaźną sumą na biznes związany ze sprzedażą napojów. Jak widać Zenek nie chce się skupiać wyłącznie na karierze muzycznej. 

 

 

Ostatnio sieci pojawił się zabawny filmik z udziałem Zenka parodiujący kultowy serial Netflixa ,,Wiedźmin”. Goorsky, internetowy artysta, twórca filmiku zatytuował go „Wiedźmin feat Zenek”. W oryginale słyszymy w nim jak Jaskier (Joey Batey) śpiewa Geraltowi (Henry Cavill) hit ,, Przez twe oczy zielone”.

Wraz z pojawieniem się filmiku fani zaczęli spekulować na temat tego, czy Zenek faktycznie mógłby wziąć udział w produkcji Netflixa. Pojawiło się sporo memów z udziałem artysty. Na temat wypowiedział się nawet znajomy Martyniuka. Kiedy zapytano go o to, czy Zenek pojawi się w produkcji Netflixa, mężczyzna skomentował: „To będzie hit”  nie zdradzając więcej szczegółów. 

Czy jest coś na rzeczy? Czy może niedługo zobaczymy Martyniuka nie tylko na scenie podczas koncertu ale także na ekranie naszych telewizorów? Tego dowiemy się wkrótce! 

 

Wiedźmin feat. Zenek

Koniecznie z dźwiękiem 😎🎶

Gepostet von Goorsky am Freitag, 27. Dezember 2019


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.