Aktualności Hot Kraj Wideo

Media głośno o aktorce z ,,M jak miłość” i jej nowym portalu! Dobrze, że głośno, bo naprawdę jest o czym!

Media głośno o nowym portalu Dominiki Figurskiej i dobrze, bo naprawdę jest o czym! Wszystko, co najważniejsze pod jednym adresem www. Odpowiadamy na pytanie, czym jest nowy portal – dzieckoifigura.pl

 

Albo dziecko, albo figura -tak tłumaczy się większość matek z nadmiarem kilogramów i większość (niestety) bezdzietnych trenerek fitness, ale nie ma co kategoryzować. Jedno jest pewne Dominika Figurska sądzi całkowicie inaczej, a swój przełomowy styl myślenia przedstawia w najlepszej z możliwych form. 

 

Prezenterka telewizyjna i aktorka, której twarz znamy głównie z ,,M jak miłość” właśnie rozkręca nowy portal, miejmy nadzieję, ze nas również rozkręci do działania. Pytanie, tylko dlaczego właśnie ona – Dominika Figurska ma być dla nas wzorem w wychowaniu dzieci i zdobywaniu upragnionej figury? To proste! Matka piątki dzieci, żona, aktywna zawodowo kobieta z pasją i energią. Mówiąc krótko: lepiej nie mogliśmy trafić! 

 

Tysiące rad, porad, wskazówek i opinii, ale czy warto stosować się anonimowych wpisów, dla których konkurencją jest obecnie Dominika Figurska? Znana twarz to nie wszystko. Dominika Figurska jest aktywną mamą piątki dzieci, szczęśliwą żoną i aktorką pełną życiowej werwy, która jednocześnie, mimo tak wielu obowiązków, ma głowę na karku i prezentuje naprawdę porządne wartości. 

 

„Życie rodzinne nie jest mi obce. Jako mama piątki dzieci, wiem o czym mówię. Dlatego zapraszam Państwa bardzo serdecznie na portal dzieckoifigura.pl. Będę poruszała na nim sprawy związane z rodziną m.in. wychowanie dzieci starszych i młodszych, macierzyństwo a także jak zachować dobrą figurę.”

 

Newsy, dziecko, ciąża, zdrowie, mama i tata, na lajcie, fitness i kuchnia – czy można chcieć czegoś więcej? Dzieckoifigura.pl, czyli to co najważniejsze w jednym miejscu. Zatem telefony i myszki komputerowe w dłoń – warto już dziś poznać rozwiązania problemów rodzinnych i relacji międzyludzkich, zasady zdrowego żywienia, mity na temat odchudzania i przepisy nie tylko na dobrą kuchnię, ale również dobrą sylwetkę. 

Zapraszamy na www.dzieckoifigura.pl.

 

 

źródło.: youtubedzieckoifigura.pl

fot.: facebook

kg

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.