Noż, noże, knife, zabójstwo, smierc
Aktualności Hot Świat

Mężczyzna skarżył się na ogromny ból. Okazało się, że żył z NOŻEM w głowie!

Do przerażającej sytuacji doszło w RPA. 25-latek  skarżył się na ogromny głowy i brzucha, ale żadne leki nie były w stanie mu pomóc. Okazało się, że mężczyzna żył z nożem w głowie. Jak mogło do tego dojść?  

25-latek wraz ze swoim przyjacielem udali się na dyskotekę. W pewnym momencie zostali zaatakowani przez grupę mężczyzn, ale udało im się uciec. Następnego dnia 25-latka dręczył ogromny ból głowy oraz brzucha. Przyjął leki, ale objawy nie ustąpiły, więc postanowił pojechać do szpitala. Po badaniach oraz prześwietleniu okazało się, że mężczyzna ma w głowie ostrze noża. Lekarze nie czekali i natychmiast usunęli przedmiot z głowy pacjenta. Po dwóch dniach mężczyzna opuścił szpital. Wyznał potem, że był kompletnie pijany i nie pamięta, co spotkało go dzień wcześniej. 

 

Źródło: se

Fot.: pixabay


3 KOMENTARZE

  1. — Вери спреи латта! [url=https://meinbilligkredit.top/sberbank_rabotaet_v_voskresene.php]сбербанк работает в воскресенье[/url], [url=https://meinbilligkredit.top/kredit_evropa_bank_leninskii.php]кредит европа банк ленинский[/url]. Джерри не хочет меня. [url=https://meinbilligkredit.top/gde_vziat_deneg_studentu.php]где взять денег студенту[/url], Ёлки палки, там же Виктор в засаде сидит. [url=https://meinbilligkredit.top/bta_bank_kredity.php]бта банк кредиты[/url], [url=https://meinbilligkredit.top/mashiny_v_kurske_v_kredit.php]машины в курске в кредит[/url]. — Да, мы не разу не видели друг-друга, — протянул юноша руку Олив и улыбнулся.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.