zamarł
Hot Świat

Mężczyzna zajrzał do puszki z napojem i ZAMARŁ. W środku była…

Pewien mężczyzna pijąc napój doznał prawdziwego szoku. Kiedy spojrzał do wnętrza puszki zamarł. 

Pewien mężczyzna pijąc napój gazowany doznał prawdziwego szoku. Postanowił spojrzeć do wnętrza puszki, którą trzymał w dłoni. Gdy zobaczył co było w środku – zamarł. 

ZOBACZ TAKŻE: Pracujesz W TEJ branży? Zapłacisz niższy PIT i otrzymasz NADPŁATĘ!

 

Iluzje optyczne różnego rodzaju to coś co kochają internauci! W sieci aż roi się od obrazków skrywających elementy, które widzi tylko mały odsetek społeczeństwa. Budzą one fascynację i ekscytację. Błędne interpretacje człowieka uznawane są za jedne z najciekawszych doświadczeń. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie dzięki złudzeniom optycznym jesteśmy w stanie poznać prawdę jak działa oko i mózg człowieka. Gdy kilka osób widzi coś innego na zdjęciu – wtedy dopiero zaczyna się zabawa. Jak to się dzieje? Wszystko za sprawą wpływu kontrastów, budowy oka, a nawet nietypowego połączenia kolorów np. na obrazku. 

Pewien mężczyzna, opublikował zdjęcie na swoim Facebooku, które wstrząsnęło internetem. Jego odkrycie jest dowodem na to, że oczy uwielbiają płatać figle naszemu mózgowi. Użytkownik Facebooka po otworzeniu puszki z napojem gazowanym był przekonany, że w środku znajduje się… żaba! W rzeczywistości oczywiście jej tam nie było. Widok spowodowała iluzja optyczna. Zobaczcie sami:

 

zamarł
facebook

 

fot. pexels


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.