Hot Świat

NIE MIAŁ LITOŚCI! DŹGNĄŁ KOBIETĘ AŻ 119 RAZY, TYLKO DLATEGO, ŻE PO ODBYTYM STOSUNKU, ONA WYZNAŁA MU PRAWDĘ.

Były marynarz służący w amerykańskiej marynarce wojennej skazany na 40 lat za zabójstwo dokonane w 2016. Jego ofiarą była transseksualna kobieta.

 

Przez dwa miesiące Dwanya Hickerson i Dee Whigham rozmawiali ze sobą na jednym z popularnych serwisów randkowych. W końcu postanowili się spotkać, kobieta przyjechała, aby zobaczyć się z mężczyzną w jego domu, w Biloxi w stanie Missisipi nad Zatoka Meksykańską. Niestety odwiedziny skończyły się dla niej tragicznie.

 

Para spotkała się w pobliskim hotelu, doszło do zbliżenia, niestety 25-letnia Whigham powiedziała, 21-letni Hickerson, że wcześniej była mężczyzną.

 

Hickerson dowiedziawszy się o tym fakcie wpadł w furię, nie mógł znieść myśli, że w swoim mniemaniu uprawiał seks z innym mężczyzną (a przynajmniej z kobietą, która urodziła się, jako mężczyzna) i zamordował Whigham. Wydarzenia te miały miejsce ponad rok temu, 23 lipca 2016 roku.

Ciało transseksualnej kobiety znalezione zostało nad ranem następnego dnia. Po przebadaniu okazało się, że została ona pchniętą nożem dokładnie 119 razy.

Właśnie zapadł sądowy wyrok w sprawie tej okrutnej zbrodni. Amerykański wymiar sprawiedliwości zarządził, że najbliższe 40 lat mężczyzna spędzi za kratkami.

 

Hickerson nie okazał żadnej skruchy. Nie przeprosił rodziny za to co zrobił i powiedział, że  gdyby mógł cofnąć czas postąpił by tak samo.

Źródło Polish Express

MM


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.