JERZY OWSIAK, JUREK OWSIAK, DOM JURKA OWSIAKA,
Aktualności Hot Kraj

ZDRADZAMY ILE WYNOSI MIESIĘCZNA PENSJA OWSIAKA! ”Ludzie mówią, że o takich pieniądzach mogę tylko pomarzyć!”

Miesięczna pensja Jurka Owsiaka? Na antenie Radia ZET  Jurek zdradził ile ”ma na rękę”.

Wokół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy szum, media spekulują, gwiazdy i politycy stają ”za” lub ”przeciwko”, a Jurek Owsiak zdradza, jakie są jego miesięczne zarobki. Jak wyznał na antenie Radia ZET jego pensja nie przekracza trzykrotnej średniej krajowej. Owsiak podkreślił również, że nie pracuje w Fundacji WOŚP, ale pełni funkcję szefa spółki „Złoty Melon”, która wspiera działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Moja pensja na rękę nie przekracza trzykrotnej pensji tej średniej, która jest w Polsce ustanowiona. Ona wynosi ponad 3000 i proszę się nie denerwować, bo często ludzie mówią, że o takich pieniądzach mogę tylko pomarzyć, ale taką wysokość ustaliłem razem z moimi współpracownikami. Czyli na rękę nie dostaję więcej niż 10 tysięcy złotych – wyznał podczas audycji w Radiu ZET.
 

Rozliczamy się z tych pieniędzy przed różnymi instytucjami. Błagam po 26 latach i 23 Przystankach Woodstock nie można by było tego schować pod dywan. Wiele osób to kontroluje – dodał podczas rozmowy Jurek Owsiak. 

[ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy rząd, czy tylko nowe nazwiska? (VIDEO) JEDNI ZA OWSIAKIEM, INNI ZA RYDZYKIEM!]

źródło: Radio ZET

Fot.: facebook

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.