Hot Kraj

Miłosna AFERA z KSIĘDZEM w roli głównej – w jednej z polskich parafii!

Wikariusz z jednej z kieleckich parafii wniósł oskarżenie o stalking, ale to nie wszystko! W grę wchodzą również pobicie i zawód miłosny.

 

Według 46-letniej mieszkanki Kielc, jeden z wikariuszy jej parafii (parafia pod wezwaniem Świętej Królowej Jadwigi) zaczął ją adorować i traktować w szczególny sposób. 34-letni ksiądz nie zgadza się z tym, co mówi parafianka, mówi natomiast, że jej zachowanie niszczy mu opinie.

 

Zdaniem księdza, kobieta opowiada, że się w niej zakochał, a następnie porzucił i zranił. Z jego zeznań wynika, że była nawet u biskupa Jana Piotrowskiego i rodziców księdza. Wypisuje na mój temat jakieś brednie na ławkach i przystankach. Niby dziecinada, ale opinię mam zepsutą. Pogodzenie się albo normalne porozmawianie z tą kobietą nie jest możliwe, bo jest roszczeniowa i ma wobec mnie jakieś zamiary – zdradził dla jednej z lokalnych gazet.

 

Zarówno ksiądz, jak i jego parafianka oraz ich wspólna znajoma twierdzą, że doszło do wspólnego spotkania, na którym mieli zażegnać konflikt, jednak całe starania poszły na marne, a ich spotkanie zakończyło się rękoczynem – kobieta uderzyła księdza.    

 

W ostatnim czasie kobieta czuła się bardzo samotna, od kilku lat nie ma partnera – ujawnia jej przyjaciółka. Oskarżona o nękanie drugiej osoby i naruszenie jej prywatności, kobieta  nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów.

 

Ksiądz chce z kolei rozstrzygnąć tą sprawę przy pomocy sądu. 31 marca został skierowany akt oskarżenia do sądu o stalking, w którym duchowny występuje w charakterze pokrzywdzonego. 
 

źródło: echodnia

fot.: pixabay

KG


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.