Młynarska z TVN-u NISZCZY PAZURĘ za MODLITWĘ NA RÓŻAŃCU! ”Zero szacunku dla Boga” – komentują!

PiS kontra antyPiS, czyli internetowa wojna zwolenników i przeciwników partii. Dwa obozy polityczne i dwa zdania, tym razem aferę nakręca dziennikarka znana głównie z TVN – Paulina Młynarska.

 

Ostatnio dość głośno jest nie tylko o Czarnych marszach, ale również akcji ,,Różaniec do granic”. Spora grupa polskich celebrytów, w tym również Cezary Pazura, zdecydowali się na udział w przedsięwzięciu. Na oficjalnym fanpage akcji, liczącym 32 tysiące lajków, publikowane są krótkie materiały video, w których polskie gwiazdy zachęcają do nawrócenia i modlitwy na różańcu.

 

Jak widać dziejszym świecie nawet temat modlitwy jest tematem kontrowersyjnym, co łatwo zauważyć czytając komentarze internautów. Sprawę  komentują również inne, niebiorące udziału w akcji, gwiazdy.

 

Pani jest zła Pani Paulino zła okrutna i paskudna jak my wszytskie kobiety niezależne, decydujące Przperszam za wyrażenia o własnej dupie!!!! Jak Pani może tak głęboko wierzącego człowieka nie popierać całym sercem i dusza, on musil aż trzy razy przed ołtarzem przysięgać żeby było porządnie i solidnie 😉pozdrawiam serdecznie! A swoją droga No No plakat rządzi – skomentowała jedna z internautek. 

 

Źródło: facebook

fot.: facebook

kg