Aktualności Hot Świat

Nie mogła spędzić wakacji z synkiem. Wyskoczyła z dzieckiem z 25 piętra hotelu.

Była gwiazdka „Playboya” Stephanie Adams chciała zabrać 7-letniego synka na wakacje do Hiszpanii, gdzie mieszka jej chłopak. Niestety nie zgodził się na to były mąż kobiety, a sąd nakazał oddać paszport dziecka. Zdesperowana modelka wzięła 7-latka na ręce i wyskoczyła z 25 piętra jednego z nowojorskich hoteli. Oboje zginęli na miejscu.   

 

Do tragedii doszło w piątek w hotelu Gotham na Manhattanie. 47-letnia była modelka wyskoczyła z 25 piętra trzymając na rękach swojego synka.  

 

Według informacji dziennika „New York Daily News” Adams walczyła ze swoim byłym mężem o prawa do opieki nad 7-letnim Vincentem. Podczas środowej rozprawy Stephanie poprosiła sąd o pozwolenie na wakacyjny wyjazd z synem do Hiszpanii, gdzie mieszka jej obecny partner. Sędzia odrzucił jednak prośbę kobiety i przychylił się do stanowiska jej byłego męża, który nie chciał zgodzić się na wyjazd. Ponadto sąd kazał oddać paszport chłopca.   

 

– Chcę tylko zabrać na kilka dni mojego syna jak najdalej od tego koszmaru, ale mi nie pozwalają – powiedziała dziennikowi „New York Post” dwa dni przed tragedią Adams.

 

 

 

Źródło: twitter/new york daily news
Fot.: twitter


2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.