Aktualności Hot Świat

To POTWÓR w ludzkiej skórze! Najpierw rozbił jej głowę tasakiem, potem zjadł jej mózg, popił krwią, a na koniec…

Do strasznego mordu doszło w rosyjskim mieście Wałdaj. 21-letni Dmitrij Luchin najpierw uderzał swoją dwa razy starszą kochankę tasakiem, a potem zjadł jej upieczony mózg i popił krwią. Właśnie ruszył proces kanibala.   

Dramatyczne sceny rozegrały się w marcu 2017 roku. 21-latek odwiedził swoją 45-letnią kochankę w Dzień Kobiet rozbił jej na głowie butelkę wina, a potem uderzył nią ponownie jeszcze 25 razy. Kiedy śledczy dotarli do świadka zbrodni – Aleksandry Dedowy usłyszeli jeszcze bardziej przerażające szczegóły mordu.  

Zdaniem kobiety Luchin chciał przywołać diabła i w tym celu na drzwiach kochanki namalował krwią „diabelski znak”. 

– Czekał 5 minut, ale ten się nie pojawił. Wziął więc tasak i roztrzaskał czaszkę Olgi. Następnie wyciął kawałek jej mózgu, upiekł go i zjadł. Spodobało mu się to. Zjadł więc kolejny kawałek, a po chwili nalał do szklanki jej krwi i wypił. Na koniec rozciął jej brzuch i obciął uszy, a jedno z nich włożył jej do buzi. – powiedziała funkcjonariuszom  Dedowa.

 

21-latek został schwytany i od razu przyznał się do winy. Potwierdził większość zeznań Dedowy i dodał, że z zabójstwa czerpał również seksualną przyjemność. Zwyrodnialcowi grozi dożywocie. W przeszłości Luchin interesował się seryjnymi mordercami oraz dużo o nich czytał. Śledczy potwierdzili, że był wielkim „fanem” Jeffrey’a Lionel’a Dahmer,’a, który w latach 1978-1991 zabił 17 osób.  

 

Źródło: daily mail

Fot.: vk.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.