Najnowszy film sióstr Godlewskich spotkał się Z UZNANIEM INTERNAUTÓW! Czy to PRZEŁOM w karierze celebrytek?! Pozytywne komentarze mnożą się pod filmem! ZOBACZ TO VIDEO!

One bez wątpienia wiedzą jak zwrócić na siebie uwagę. W ciągu krótkiej chwili zdobyły ogromną popularność . Serwisy plotkarskie rozpisują się na ich temat, a one dostały propozycję poprowadzenia własnego programu – mowa oczywiście o siostrach Godlewskich. Filmy na YouTubie z ich udziałem rozchodzą się jak świeże bułeczki. Ich drugie imię to kontrowersja i zapewne dzięki niej zyskały tak ogromny rozgłos.

Słynne siostry dodały kolejny film na YouTubie ze swoim udziałem. Jest to nagranie z podróży, które spotkało się z pozytywnym uznaniem internautów. Pod filmem, możemy zobaczyć między innymi takie komentarze: „Poprawiłyście mi humor. Jesteście najlepsze”, „Szacun za podejście do życia i nieprzejmowanie się hejtem” , „Super”, „Kocham Was”. Pozytywne komentarze można wyliczać w nieskończoność. A Wy jak oceniacie nagranie?

ZOBACZ TAKŻE: Kto zrobił dziecko Esmeraldzie Godlewskiej? Czym zajmowały się słynne siostry zanim stały się popularne? Odkrywamy NIEZNANE DOTĄD FAKTY z życia celebrytek! zobacz VIDEO!

źródło: YouTube,