Aktualności Hot Rozrywka

Najnowszy TREND w upiększaniu PENISA! Tajlandczycy oszaleli na punkcie tej metody! SPRAWDŹ co się stanie jeśli poddasz się temu zabiegowi…

Ta procedura wywołała poruszenie w tajskich mediach społecznościowych. Wszystko zaczęło się w szpitalu Lelux w Bangkoku. Klinika opublikowała zdjęcia klienta, który poddał się leczeniu. Jak mówi  lekarz pracujący w tamtejszej lecznicy – Bunthia Wattanasiris – w dzisiejszych czasach wiele osób pyta o taki zabieg. Wszystko jednak musi być wykonane bardzo delikatnie i skrupulatnie – bo to bardzo delikatna część ciała – dodaje lekarz.

 

Chodzi o nowy trend – wybielanie penisa. Szpital zaczął oferować tego rodzaju usługi po tym, jak jeden z pacjentów narzekał na kolor skóry w okolicach intymnych. Na ten moment do szpitala zgłasza się ponad 100 pacjentów w ciągu miesiąca, zazwyczaj są to mężczyźni w wieku 22 do 55 lat. Celem są jedynie względy estetyczne, zabieg nie wpływa na poprawę kondycji seksualnej.

 

Ile kosztuje wybielenie penisa? Biorąc pod uwagę inne zabiegi estetyczne, wcale nie tak dużo bo 650 dolarów za pięć sesji.

 

Jakiś czas temu ujawniono, że  klinika oferuje także procedurę „3D Vagina”. Kobietom wstrzykuje się ich własny tłuszcz w wargi sromowe, wszystko po to by poprawić wygląd miejsc intymnych.

Ciekawe czy ten trend przejdzie również do Polski? Może już można wykonać taki zabieg tyle, że nie jest to rozpowszechnione.

 

źródło: fakt.pl

źródło zdjęcia: pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.